Ecospace

At WABI Massage, we consciously act to protect the natural environment. We are fully aware that a man is only one of the huge number of living creatures on Earth and does not have the exclusive right to use its resources. Therefore, we make every effort to protect nature and reduce environmental pollution wherever we have an influence on it.

REASONABLE CONSUMPTION OF UTILITIES, AS LEAST DISPOSABLES AS POSSIBLE

  • We encourage you to bring your own big bath towel to the massage place for use during the massage. In return for this gesture, you will pay PLN 5 less for a massage each time and together we will save water for washing the towel after a single use. Of course, if you do not have such an option or wish, we will provide you with a towel on the spot.

  • Zachęcamy Cię również do przyniesienia na masaż własnych klapek. Nie będziesz wtedy korzystać z jednorazówek, które, choć poddawane recyclingowi, i tak zwiększają zanieczyszczenie środowiska i zużycie zasobów naturalnych.

MEBLE I WYPOSAŻENIE – DRUGIE ŻYCIE PRZEDMIOTÓW

Urządzając Masaż WABI, zgodnie z japońską filozofią WABI SABI, dążyłyśmy do tego, by wykorzystywać jak najwięcej naturalnych materiałów, zachować minimalizm i docenić piękno w niedoskonałości. Większość mebli wykonana jest z drewna z odzysku. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy i różni się nieco od pozostałych. Ślady zużycia nadają przedmiotom niepowtarzalnego wyglądu i podkreślają ich styl. Meble wykonane z drewna z odzysku wykazują pewne niedoskonałości, które stanowią o autentycznej wartości danego przedmiotu i jego bogatej historii. Drewno pozyskano z drzew powalonych w wyniku działania czynników naturalnych, wycofanych z użycia łodzi, drewnianych domów itp.

KORZYSTAMY Z EKOLOGICZNYCH USŁUG

Wybierając usługodawców, zawsze kierujemy się, czy ich usługi pozostają w przyjaźni z otaczającym nas środowiskiem. Tym sposobem, wybraliśmy nowoczesną ekologiczną pralnię Aquar, która znajduje się w najbliższym sąsiedztwie i pierze bez użycia chemii.