WABI SABI massage

 

WABI SABI to japońska filozofia znajdowania piękna w niedoskonałości i doceniania naturalnego cyklu życia.

„We wszystkim jest pęknięcie, w ten sposób dostaje się światło”

Leonard Cohen

Masaż WABI SABI to autorska propozycja naszych doświadczonych masażystek. Jest to masaż całego ciała z wykorzystaniem refleksoterapii stóp oraz wybranych elementów masażu Shiatsu.

Wykonywany jest olejkiem marki Orientana „Róży japońska i geranium”, który znakomicie nawilża, odmładza, ujędrnia i regeneruje skórę oraz działa odprężająco. Olejek ma piękny różany zapach i działa jak afrodyzjak . Ma też właściwości antybakteryjne, antywirusowe i działa przeciwzapalnie. Poprawia krążenie krwi tuż pod powierzchnią skóry, regeneruje skórę, ułatwia wymianę martwych i uszkodzonych komórek na nowe.

Ważnym elementem masażu jest masaż twarzy, który wykonywany jest specjalnym olejkiem do twarzy Orientana „ Róża japońska i szafran”. Olejek ten zawiera dużo witaminy A, która w naturalny sposób intensywnie regeneruje skórę. Szafran natomiast to jeden z najsilniejszych antyutleniaczy od tysięcy lat znany w Azji jako środek przeciwko starzeniu. Neutralizuje działanie wolnych rodników. 

Refleksologia stóp jest formą starożytnej medycyny chińskiej, której początki sięgają 3000 lat pne. Ta forma masażu koncentruje się na stopach. Refleksologia dzieli ciało na dziesięć stref, z których każda odpowiada ściśle określonym obszarom na stopach. Stymulowanie tych stref pomaga wyrównać energię w całym ciele, przywraca zdrowie fizyczne i psychiczne oraz przynosi głębokie odprężenie. Nasze stopy, które noszą codziennie ciężar całego ciała i umożliwiają poruszanie się wykonują bardzo ciężką pracę. Mimo to są najmniej rozpieszczoną częścią ciała. Czas, by o nie zadbać!

Korzyści zdrowotne:

  • pobudza siły witalne i chęć do życia
  • zapobiega przedwczesnemu starzeniu się
  • łagodzi stres, ból i lęk
  • poprawia krążenie krwi i limfy
  • stymuluje aktywność narządów wewnętrznych

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy pragną się odprężyć, cieszyć pięknem chwili, doświadczać wrażeń zmysłowych i zatroszczyć się o siebie w zgodzie  z naturą.