Kup na prezent

ZAPROSZENIE do Masaż WABI to przemyślany, a zarazem ekologiczny pomysł na:

  • prezent dla ukochanej osoby: prezent urodzinowy, na święta, Walentynki i inne okazje, a nawet bez okazji … , gdyż uważamy, że każda okazja jest dobra, by obdarować Kogoś, kto jest dla nas ważny!
  • prezent od pracodawcy dla pracownika
  • prezent dla dwóch osób, np. prezent ślubny, prezent dla pary, czy własnych rodziców.

JAKIE RODZAJE ZAPROSZEŃ MOŻESZ NABYĆ W MASAŻ WABI?

Możesz kupić zaproszenie drukowane na eko-papierze zapakowane w kopertę ze stemplem Masaż WABI i opcjonalnie w ekologiczny lniany woreczek do wielokrotnego wykorzystania (dodatkowo płatny 5 zł).

Możesz kupić elektroniczne zaproszenie i przesłać je obdarowywanej osobie w wiadomości e-mail.

DLACZEGO ZAPROSZENIE DO MASAŻ WABI TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?

Hands and heart

Obdarowujesz kogoś szczególnym doświadczeniem – obdarowujesz bliską osobę szczególnym sensorycznym doświadczeniem, pełnym uważności dotykiem, który przyniesie ukojenie ciału, uspokoi umysł i pozwoli obdarowanej osobie być TU I TERAZ, docenić piękno chwili i poczuć się dobrze we własnym ciele.

Leaves

Jesteś eko – w dzisiejszym świecie, gdzie tak pełno jest nieprzemyślanej konsumpcji, gdzie wciąż kupujemy nowe przedmioty, których tak naprawdę nie potrzebujemy, zaproszenie do Masaż WABI jest w pełni ekologiczne. Nie generujesz nowych rzeczy, które prędzej, czy później znajdą się na śmietniku. Nie ryzykujesz, że dana rzecz się nie spodoba i będzie kolejnym prezentem, z którym nie wiadomo, co zrobić.

Hourglass

Oszczędzasz czas – zakup zaproszenia do Masaż WABI jest przede wszystkim łatwy i nie wymaga od Ciebie wiele wysiłku. My zadbamy o odpowiednie opakowanie i wypisanie zaproszenia. Możesz też kupić zaproszenie w wersji elektronicznej.

People with heart connected

Dbasz o pracownika – jeśli jesteś pracodawcą , Twój pracownik na pewno ucieszy się z zaproszenia na masaż, gdyż okazujesz swoją troskę o niego i obdarowujesz go czymś, co wpłynie bezpośrednio na jego dobrostan fizyczny i psychiczny.

JAK MOGĘ KUPIĆ ZAPROSZENIE?

CZY MOGĘ KUPIĆ ZAPROSZENIE NIE WYCHODZĄC Z DOMU?

CZY MUSZĘ WYBRAĆ KONKRETNY MASAŻ KUPUJĄC ZAPROSZENIE?

JAK DŁUGO WAŻNE JEST ZAPROSZENIE?

Formularz zgłoszeniowy