Nasz zespół

Specjalnie dla Was zatrudniamy wykwalifikowane profesjonalne masażystki z Indonezji – o Wasz błogostan zadbają Dewi, Widya i Listya.

Od lewej: Dewi, Listya i Widya
Certyfikat terapeuty biomasażem – Listya
Certyfikat terapeuty biomasażem – Widya
Certyfikat terapeuty biomasażem – Dewi
Widya

WIDYA : Jestem z Wyspy Bali w Indonezji, a dokładnie pochodzę z wyżyny, która ma widok na bliźniacze jeziora na północy Bali, w pobliżu miasta Singaraja.

Do wyboru zawodu terapeutki – masażystki zainspirował mnie wujek, który przychodził masować moją babcię, kiedy ją coś bolało. Pomyślałam, że to cudowne móc kogoś uzdrowić i uwolnić od bólu.

W wolnym czasie lubię czytać książki i artykuły, słuchać muzyki i oglądać filmy – zależy od nastroju. Chcę poprawić swój angielski, więc staram się słuchać i oglądać właśnie w tym języku. Marzę o tym, aby ludzie, którzy są mi najbliżsi, byli szczęśliwi.

Listya

LISTYA: Pochodzę z regionu Buleleng na północy wyspy Bali, który zachwyca swoim naturalnym pięknem. Ocean z dokazującymi delfinami, pola ryżowe, góry, jeziora i gorące źródła – wszystko tam znajdziecie :).

Moją największą pasją jest wykonywanie masaży – przynosi mi wielką radość, kiedy mogę pomóc komuś zrelaksować się np. po ciężkim dniu pracy. Jestem przekonana, że masaż potrafi zdziałać cuda!

W wolnym czasie staram się uczyć j. angielskiego. Najważniejsze jest dla mnie szczęście moich bliskich, a szczególnie ukochanej mamy. Od dawna pragnęłam przyjechać właśnie do Polski i tutaj pracować. Słyszałam wiele dobrego o tym kraju i bardzo mi się tu podoba.

DEWI: Pochodzę z miasta Negara na wyspie Bali. Kocham mój kraj za piękne i niezliczone świątynie oraz zachwycające zachody słońca.

Moim hobby jest gotowanie. Najbardziej lubię przygotowywać różnego rodzaju makarony, dania kuchni balijskiej oraz ciasta.

Moją pasją jest masaż, cały czas się w tym obszarze czegoś nowego uczę, żeby osiągnąć mistrzostwo. Przyjechałam do Polski, żeby zdobyć doświadczenie oraz zarobić pieniądze na spełnienie mojego największego marzenia, jakim jest własny salon piękności. Oprócz masażu chciałabym też w przyszłości zajmować się fryzjerstwem i makijażem.