Nasz zespół

Specjalnie dla Was zatrudniamy wykwalifikowane profesjonalne masażystki z Indonezji – o Wasz błogostan zadbają Novi, Pricya i Dewi.

Od lewej: Novi, Pricya i Dewi
Certyfikat terapeuty biomasażem – Novi
Certyfikat terapeuty biomasażem – Pricya
Certyfikat terapeuty biomasażem – Dewi

PRICYA : Pochodzę z Indonezji, z Wyspy Bali, z pięknej miejscowości Sanur. Dużą satysfakcję sprawia mi, kiedy
ludzie po moim masażu wychodzą uśmiechnięci i zrelaksowani.
Prywatnie lubię słuchać muzyki i podróżować do nowych miejsc. Nie lubię bałaganu oraz tego, gdy ktoś tylko mówi o czymś, a nie podejmuje żadnych działań w tym kierunku. Najważniejsza jest dla mnie rodzina i ludzie, których kocham, ponieważ to oni mnie wspierają najbardziej i dodają sił na co dzień. Marzę o tym, żeby podróżować po świecie. W przyszłości chciałabym odnieść sukces w swoim własnym biznesie. Podoba mi się w Polsce, są tutaj mili ludzie, a pogoda nie jest aż taka straszna.

NOVI: Pochodzę z Indonezji, z Wyspy Bali, z pięknego miasteczka Karangasem.
Czuję się spełniona, kiedy ludzie po moim masażu stają się rozluźnieni, widać to nawet w ich kroku i wyrazie twarzy.
Prywatnie uwielbiam czytać powieści. Razi mnie niedbałość w każdym wydaniu. Najważniejsze jest dla mnie to, aby moi rodzice byli ze mnie dumni. Marzę o tym, żeby w przyszłości otworzyć w Indonezji własny biznes związany z handlem. Podoba mi się w Polsce, Poznań jest bardzo czystym miastem, myślę, że zdobędę tutaj ciekawe i cenne doświadczenia.

DEWI: Pochodzę z miasta Negara na wyspie Bali. Kocham mój kraj za piękne i niezliczone świątynie oraz zachwycające zachody słońca. Moim hobby jest gotowanie. Najbardziej lubię przygotowywać różnego rodzaju makarony, dania kuchni balijskiej oraz ciasta. Moją pasją jest masaż, cały czas się w tym obszarze czegoś nowego uczę, żeby osiągnąć mistrzostwo. Przyjechałam do Polski, żeby zdobyć doświadczenie oraz zarobić pieniądze na spełnienie mojego największego marzenia, jakim jest własny salon piękności. Oprócz masażu chciałabym też w przyszłości zajmować się fryzjerstwem i makijażem.