Nasz zespół

Specjalnie dla Was zatrudniamy wykwalifikowane profesjonalne masażystki z Indonezji – o Wasz błogostan zadbają Dewi, Widya i Novi.

Od lewej: Dewi, Widya i Novi
Certyfikat terapeuty biomasażem – Novi
Certyfikat terapeuty biomasażem – Widya
Certyfikat terapeuty biomasażem – Dewi

WIDYA : Jestem z Wyspy Bali w Indonezji, a dokładnie pochodzę z wyżyny, która ma widok na bliźniacze jeziora na północy Bali, w pobliżu miasta Singaraja.

Do wyboru zawodu terapeutki – masażystki zainspirował mnie wujek, który przychodził masować moją babcię, kiedy ją coś bolało. Pomyślałam, że to cudowne móc kogoś uzdrowić i uwolnić od bólu.

W wolnym czasie lubię czytać książki i artykuły, słuchać muzyki i oglądać filmy – zależy od nastroju. Chcę poprawić swój angielski, więc staram się słuchać i oglądać właśnie w tym języku. Marzę o tym, aby ludzie, którzy są mi najbliżsi, byli szczęśliwi.

NOVI: Pochodzę z Indonezji, z Wyspy Bali, z pięknego miasteczka Karangasem.
Czuję się spełniona, kiedy ludzie po moim masażu stają się rozluźnieni, widać to nawet w ich kroku i wyrazie twarzy.
Prywatnie uwielbiam czytać powieści. Razi mnie niedbałość w każdym wydaniu. Najważniejsze jest dla mnie to, aby moi rodzice byli ze mnie dumni. Marzę o tym, żeby w przyszłości otworzyć w Indonezji własny biznes związany z handlem. Podoba mi się w Polsce, Poznań jest bardzo czystym miastem, myślę, że zdobędę tutaj ciekawe i cenne doświadczenia.

DEWI: Pochodzę z miasta Negara na wyspie Bali. Kocham mój kraj za piękne i niezliczone świątynie oraz zachwycające zachody słońca. Moim hobby jest gotowanie. Najbardziej lubię przygotowywać różnego rodzaju makarony, dania kuchni balijskiej oraz ciasta. Moją pasją jest masaż, cały czas się w tym obszarze czegoś nowego uczę, żeby osiągnąć mistrzostwo. Przyjechałam do Polski, żeby zdobyć doświadczenie oraz zarobić pieniądze na spełnienie mojego największego marzenia, jakim jest własny salon piękności. Oprócz masażu chciałabym też w przyszłości zajmować się fryzjerstwem i makijażem.