Odwiedziny

Jak działamy

1. Masaż WABI czynny jest od poniedziałku do niedzieli – 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00.

2. Stawiamy na ekologię – możesz przynieść własny ręcznik kąpielowy – wtedy otrzymasz zniżkę wysokości 5 zł. Możesz także przynieść własne klapki lub japonki i pozostać we własnej bieliźnie podczas masażu. Nie jest to jednak koniecznością – dla każdego masażu mamy przygotowane ręczniki i jednorazowe kapcie i bieliznę.

3. Masz możliwość umówienia się na masaż w sobotę i w niedzielę w godzinach porannych – do godziny 14.00, natomiast należy min. 24 h wcześniej zadzwonić i umówić się indywidualnie.

4. Wiemy, że mogą być problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego. Zachęcamy Cię do przyjścia pieszo, przyjechania rowerem (rower możesz przypiąć u nas na klatce schodowej). Możesz  bezpłatnie skorzystać z parkingu podziemnego przy Biedronce, przy ul. Polanka 22 A. Odległość tego parkingu od Masaż WABI wynosi 240 m, a przejście tego dystansu zajmie Ci zaledwie 3 minuty. Zawsze jest tam dużo wolnych miejsc.

5. Mapkę z naszą  lokalizacją znajdziesz w zakładce KONTAKT. Przy wejściu zadzwoń domofonem – przycisk jest oznaczony naszą nazwą.

6. Umów się wcześniej na masaż online lub pod tel. 519 800 049 – jeśli nie masz rezerwacji, nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności masażystek.

7. Godzina rezerwacji jest godziną rozpoczęcia zabiegu – przyjdź co najmniej 10 minut przed umówionym masażem. Poczęstujemy Cię ziołową herbatą po masażu, ale jeśli chce Ci się pić, zawsze możesz poprosić opiekunkę klienta o wodę lub herbatę.

8. Jeśli spóźnisz się na masaż, jego długość może zostać skrócona o czas spóźnienia ze względu na kolejne umówione masaże.

9. Możesz skorzystać z prysznica przed zabiegiem – prosimy w takim przypadku przyjdź pół godziny wcześniej i poproś opiekunkę klienta o przygotowanie łazienki.

Przebieg odwiedzin

 1. Masaż WABI  to przestrzeń głębokiego wyciszenia i odpoczynku – prosimy, wycisz swój telefon komórkowy podczas odwiedzin u nas.
 2. Na masaż przyjdź po kąpieli – jeśli potrzebujesz wziąć prysznic, prosimy, przyjdź pół godziny wcześniej przed umówioną godziną masażu i powiedz o swojej potrzebie naszej opiekunce klienta.
 3. Nie wykonujemy masażu osobom pod wpływem alkoholu, czy innych środków odurzających.
 4. Nie wykonujemy masażu osobom z widocznymi objawami przeziębienia, np. kaszlu i kataru.
 5. Przy wejściu poprosimy Cię o zostawienie w przedpokoju swojej odzieży wierzchniej i butów. Poczujesz się po domowemu.
 6. Zaproponujemy Ci kapcie jednorazowe. Zachęcamy Cię też do przynoszenia na masaż swoich własnych klapek, czy japonek. W ten sposób razem z nami chronisz środowisko naturalne!
 7. Przed pierwszym masażem poprosimy Cię o wypełnienie papierowej Karty Klienta. Jeśli się zgodzisz, będziemy przechowywać Twoje dane, zgodnie z zasadami RODO, żeby lepiej dostosować nasze usługi do Twoich potrzeb i poinformować Cię o tym, co się u nas dzieje.
 8. Przed każdym masażem opiekunka klienta zapyta Cię o preferencje dotyczące intensywności masażu : delikatny, średni, czy mocny oraz o aktualne urazy, czy bóle mięśni. Nasze masażystki nie mówią po polsku, dlatego najlepiej zgłoś wszystkie potrzeby i preferencje naszej opiekunce klienta.
 9. Weź pod uwagę, że większość masaży obejmuje także głowę. Jeśli tego nie chcesz, bo np. pragniesz zachować fryzurę, daj znać o tym wcześniej opiekunce klienta.
 10.  Jeśli w trakcie zabiegu odczujesz jakikolwiek dyskomfort – daj o tym znać masażystce.
 11. Przed masażem, już w oddzielnym pomieszczeniu przeznaczonym na masaż, masażystka obmyje Twoje stopy w specjalnie do tego przeznaczonej misie. Jest to azjatycki zwyczaj stosowany w orientalnych punktach masażu min. w Tajlandii, czy Indonezji.
 12. Po obmyciu stóp masażystka opuści Cię na chwilę, a Ty przygotujesz się do masażu, zdejmując ubranie i pozostając w swojej własnej bieliźnie lub zakładając jednorazową bieliznę przygotowaną do każdego masażu. Jeśli wolisz pozostać we własnej bieliźnie (rozwiązanie bardziej eko), weź pod uwagę, że może się ona pobrudzić olejkiem do masażu.W pomieszczeniu, przeznaczonym na masaż znajduje się miejsce na powieszenie Twoich ubrań i miejsce na torbę, biżuterię, zegarek etc.
 13. Przed masażem najlepiej zmyj makijaż – w pomieszczeniu znajduje się płyn i waciki. Masaż zwykle obejmuje twarz, z pewnością lepiej nie wmasowywać make-up-u.
 14. Przed masażem koniecznie zdejmij biżuterię, także pierścionki i kolczyki –  połóż je w specjalnie do tego przygotowanym miejscu. Masaż obejmuje także dłonie.
 15. Po przygotowaniu się do masażu, zapukaj w drzwi, dając znak masażystce i połóż się na łóżku na brzuchu.
 16. Masażystka wróci, przykryje Cię ręcznikiem i rozpocznie masaż. Możesz przygotować do tego celu własny ręcznik kąpielowy, jeśli troszczysz się o środowisko naturalne. Wspieramy taką postawę – dlatego za masaż zapłacisz 5 zł mniej.
 17. W każdej chwili możesz poprosić też o ściszenie muzyki.
 18. Kiedy masaż dobiegnie końca, masażystka da Ci o tym znać, podziękuje i wyjdzie z pomieszczenia.
 19. Poleż jeszcze chwilę, a następnie nieśpiesznie się ubierz.
 20. W Masaż WABI nie doliczamy opłat za obsługę – masz możliwość zostawienia napiwku masażystce jako wyraz swojego zadowolenia z masażu – zostaw go w przeznaczonej do tego  szkatułce.
 21. Po masażu poczęstujemy Cię zdrową ziołową herbatką.
 22. Jeśli Ci się u nas podobało i chcesz się umówić na kolejne odwiedziny – najlepiej zrób to od razu, żeby zarezerwować najbardziej dogodny dla Ciebie termin. Pamiętaj, że najbardziej korzystny jest zakup voucherów kwotowych – wtedy masaż wychodzi Ci dużo taniej.