Masaż autorski „Miłość”

Masaż „Miłość”

Niezależnie od tego, czy jesteś w szczęśliwym związku miłosnym, czy też miłość, której pragniesz dopiero do Ciebie zdąża – masaż „Miłość” jest z pewnością dla Ciebie.

Masaż ten jest autorską kombinacją technik masażu Lomi Lomi, wywodzącego się z Hawajów, nazywanego też kochającym dotykiem.

Masaż obejmuje 60 minutowy masaż całego ciała i 30 minut masażu twarzy i głowy.

Masaż „Miłość” pobudza zmysły, uwalnia napięcie i usuwa blokady w ciele, dzięki czemu ułatwia głębokie uzdrawianie na wszystkich poziomach.

Ruchy masażystki są długie i rytmiczne, zapewniające głęboki relaks.

Masaż działa głęboko w sferze fizycznej, emocjonalnej, umysłowej i duchowej, poprawiając relacje z samym sobą i z innymi ludźmi. Jest symbolem akceptacji i życzliwości dla drugiego człowieka oraz wyrazem bezwarunkowej miłości w najczystszej postaci.

Do masażu ciała wykorzystujemy naturalny olejek „Miłość” (Mydlarnia Cztery Szpaki).

Olejek ten jest wyjątkowo nawilżającą skórę mieszanką oleju ze słodkich migdałów, oleju sezamowego i oleju z pestek arbuza, a przy tym naładowany jest naturalnymi afrodyzjakami takimi jak olej z awokado, olejek eteryczny paczuli i ylang-ylang..

Jeśli chodzi o aromat – olejek „Miłość” pachnie cudownie owocami i orientem, czyniąc masaż jeszcze bardziej zmysłowym i przyjemnym.

W Masaż WABI „Miłość” przychodzi do Ciebie, kiedy tylko zapragniesz.