Masaż autorski „MŁODY BÓG”

Chcesz poczuć się świeżo, młodo i zdrowo, jak „młody bóg”?

Żyjesz pod presją czasu, przytłoczony obowiązkami, sprawami do załatwienia, niekończącą się listą deadline’ów w pracy?  Ciągły stres sprawia, że zaczynasz chodzić z przykurczonymi ramionami, napiętymi mięśniami twarzy i zaciśniętymi zębami?

Zrób coś z tym! Pomoże Ci masaż „Młody bóg”, który przygotowałyśmy specjalnie dla mężczyzn. Jest to 90 min autorski masaż, którego podstawą jest masaż szwedzki ; 60 min to głęboki i intensywny masaż całego ciała a 30 min masaż twarzy i głowy lub stóp (sam wybierasz).

Masaż „Młody bóg” ujędrni i rozluźni Twoje mięśnie oraz zwiększy ich siłę. Zapewni też relaksację psychiczną i uspokoi układ nerwowy oraz naenergetyzuje Cię do stawienia czoła codziennym wyzwaniom.

Masaż ten wykonywany jest z użyciem specjalnego olejku odżywczo-regenerującego, dedykowanego męskiej skórze, pod nazwą „MŁODY BÓG” ze Starej Mydlarni. Starannie dobrana kompozycja olejków roślinnych, wśród których prym wiodą super-odżywczy olej z nasion konopi, olej z pestek dyni oraz olejowy ekstrakt rozmarynu ma potężne właściwości antyoksydacyjne, przeciwstarzeniowe i ochronne.

W Masaż WABI zregenerujesz siły, wyprostujesz plecy i poczujesz przypływ życiowej męskiej energii!